Pomiń łącza nawigacjiStrona główna > O firmie
Ostatnia aktualizacja dnia: 23-11-2023 r.

Firma Tele-Video powstała w roku 1990. Mamy więc wieloletnie doświadczenie w naszej branży i wciąż rozwijamy swoją działalność. Firma zaczynała swój rozwój tylko w branży elektronicznej - od instalacji AZART-SAT, alarmowych i satelitarnych. Szybki rozwój rynku spowodował, iż rozszerzyliśmy swoją ofertę o branżę informatyczną i elektryczną. Dzisiaj obejmujemy praktycznie pełen zakres usług elektronicznych, informatycznych i elektrycznych - od projektowania instalacji inteligentnych budynków, instalacji elektrycznych i ich pomiarów, instalacji ppoż., wdrażania mobilnych rejestratorów cyfrowych w samochodach i ich wykonania oraz handel urządzeniami ochrony budynków i komputerów.

Swoje doświadczenie i wiedzę rozwijamy na różnego rodzaju szkoleniach i kursach organizowanych w całej Polsce. Nasz personel służy profesjonalną pomocą i odpowie na każde Państwa pytanie.

Doradzimy, zaprojektujemy i wykonamy każde przedsięwzięcie.

Stosujemy i wdrażamy tylko najnowsze technologie i sprzęt. Staramy się dotrzymać kroku szybko rozwijającemu się rynkowi i sprostać potrzebom klientów na najwyższym poziomie usług.

Zajmujemy się także sprzedażą produktów do zastosowań telewizji przemysłowej, archiwizacji dźwięku i obrazu.

Tak szeroka gama usług możliwa jest dzięki wysokiemu wykfalifikowaniu pracowników w poszczegolnych dziedzinach elektroniki i informatyki. W poszczególnych kategoriach ofert znajdziemy dokładniejszy opis naszej działalności oraz ofertę handlową naszej firmy.